Iberion Minecraft ;)

Ip servera: s109.csrv.pl:19719


#1 2013-12-01 00:11:18

 ThemisiaxD

Użytkownik

16298983
Call me!
Zarejestrowany: 2013-11-30
Posty: 3

Podanie. :)

1. Wiek- Podałam już na skype.
2. Mikrofon, Skype/TS3 - Posiadam Mikrofon, a przy tym Skype lecz bez problemu mogę pobrać.
3. Znajomość ortografii - Próbuję nie popełniać gaf, lecz jestem człowiekiem, każdemu się zdarzy.
4. Doświadczenie - Komendy podstawowe znam (mogę sobie przypomnieć, resztę nauczyć jeśli będzie to potrzebne), kilka razy byłam KidModem, nie startowałam na moda, trzeba było rozmawiać na skype, kiedyś się wstydziłam.
5. Ilość godzin, które możesz poświęcić na server - Jest to zależne do nauki. Jeśli mam jakiś sprawdzian, muszę się uczyć. Chodzę także na basen, treningi piłki nożnej itp., lecz postaram się być jak najczęściej.
7. Od kiedy grasz na serverze? (Najlepiej dokładna data) Niestety nie znam dokładnej daty.
8. Od kiedy grasz w Minecraft? Rok temu na dzień dziecka () kupiłam premium Minecrafta, lecz wcześniej grałam na piracie. (Przykra prawda.)
9. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać? Lubię spędzać czas na tym serwerze, interesuje mnie architektura, lubię czytać książki, a także grać w piłkę. Staram się być kulturalna, nie przeklinać i dawać innym przykład.
10. W razie jakiś sporów jesteś bezstronny/na? Oczywiście.
11. Swoją rangę masz zamiar traktować jako obowiązek czy jako przywilej? Jako obowiązek. Jeśli zostanę moderatorką, postaram się traktować sprawę poważnie i pomagać przy utrzymaniu dobrej atmosfery na serwerze.
12. O jaką rangę się starasz? Staram się o rangę: Moderator.
Jeśli byłyby jeszcze jakieś pytania. proszę pisać.
Życzę dobrej nocy.


I'm fine, thanks.
,,Świat zamknięty, rany otwarte.''

Offline

 

#2 2013-12-01 00:12:36

 ThemisiaxD

Użytkownik

16298983
Call me!
Zarejestrowany: 2013-11-30
Posty: 3

Re: Podanie. :)

Mogę pobrać TS3*, przepraszam nie zauważyłam błędu.


I'm fine, thanks.
,,Świat zamknięty, rany otwarte.''

Offline

 

#3 2013-12-01 16:09:49

Smoky

Gość

Re: Podanie. :)

Przyjęta. Okres próbny - 1 tydzień.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redstar.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.shinobiofwar.pun.pl www.akwalomza.pun.pl