Iberion Minecraft ;)

Ip servera: s109.csrv.pl:19719


#1 2013-11-26 18:58:00

Smoky

Gość

Wzór podania

1. Wiek
2. Mikrofon, Skype/TS3
3. Znajomość ortografii
4. Doświadczenie
5. Ilość godzin, które możesz poświęcić na server
6. Jesteś po mutacji? (Nie dotyczy Dziewczyn)
7. Od kiedy grasz na serverze? (Najlepiej dokładna data)
8. Od kiedy grasz w Minecraft?
9. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?
10. W razie jakiś sporów jesteś bezstronny/na?
11. Swoją rangę masz zamiar traktować jako obowiązek czy jako przywilej?
12. O jaką rangę się starasz?

Naciskanie Administracji na szybsze podjęcie decyzji będzie w konsekwencji prowadzić do odrzucenia podania.
Administracja ma prawo do odrzucenia podania bez napisania przyczyny.
Podanie można pisać co 2 tygodnie.
Rekrutacją zajmuje się głównie Smoky, co nie znaczy, że Exlen będzie się lenił! 8))
Nie tolerujemy kłamstwa! Każda próba nagięcia faktów na swoją korzyść skutkuje brakiem możliwości starania się o jakąkolwiek rangę.

 

#2 2013-12-14 13:34:05

XxMatusxX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 2

Re: Wzór podania

Siemka
Mam 14 lat. Mam dobry mikrofon oraz skypa. Dość dobrze znam ortografię a z grą Minecraft jestem już związany od 9 roku życia. Na server mogę poświęcić od 2 godzin do 4 godzin. Jeżeli chodzi o mutację to właśnie przechodzę. Ja już dobrze nie pamiętam ale od ok 5 listopada 2013. W Minecrafta gram od 9 roku życia jak już wyżej wspomniałem. Drogi Smoky powinien mnie wybrać ponieważ jestem dość rozgarnięty a także bardzo dobrze dogaduję się z administracją serverów. Jestem bezstronny w przypadku gdy gracze kłócą się o itemy.
Swoją range chce traktować jako obowiązek a zarazem przywilej. Chciałbym bym zostać adminem ale jeśli nie adminem to moderatorem

Z poważaniem XxMatusxX
Liczę na dobre rozstrzygnięcie mojej propozycji

Offline

 

#3 2013-12-14 17:52:08

DearMeLol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 8

Re: Wzór podania

Mam 13 lat. Mam skype i mikrofon dobry. Znam ortografię startowałem na zawodach z ortografii. Gram na tym serwerze od 1,5 roku jest fajny i fajni admini . Lubię ten serwer bo jest nie duży miły. W minecraft gram od 7,5 roku życia. jestem Bezstronny w sprawach o itemy lub wojny pvp. Jestem ogarnięty nie daję się przekupić. Tą rangę chciałbym traktować jako obowiązek . Chciałbym być grafikiem. Dziękuje za przeczytanie pozdrawiam. PS: serwerowi mogę poświęcać 4 godz. dziennie a w weekendy około 8 godz.

Offline

 

#4 2013-12-15 14:01:51

DearMeLol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 8

Re: Wzór podania

Mam 13 lat. Miałem mutacje. Mam skype i mikrofon dobry. Znam ortografię startowałem na zawodach z ortografii. Gram na tym serwerze od 1,5 roku jest fajny i fajni admini . Lubię ten serwer bo jest nie duży miły. W minecraft gram od 7,5 roku życia. jestem Bezstronny w sprawach o itemy lub wojny pvp. Jestem ogarnięty nie daję się przekupić. Tą rangę chciałbym traktować jako obowiązek . Chciałbym być grafikiem. Dziękuje za przeczytanie pozdrawiam. PS: serwerowi mogę poświęcać 4 godz. dziennie a w weekendy około 8 godz. Moje budowle spawnów :C: \Users\Kuba\Desktop\2013-12-14_21.20.27.png  C:\Users\Kuba\Desktop\2013-12-14_21.20.00.png  C:\Users\Kuba\Desktop\2013-12-14_21.21.12.png

Offline

 

#5 2013-12-15 16:45:33

 DruidxD

Administrator

49285133
Call me!
Skąd: Śląsk :P
Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 13

Re: Wzór podania

Jak masz 13 lat to nie mogles grac w mc od tylu lat . Mc wyszedl w 2009 roku, to byla ldopiero alpha

Offline

 

#6 2013-12-15 23:58:12

DearMeLol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 8

Re: Wzór podania

DruidXd ale betę i te wordcrafty czy jak to tam

Offline

 

#7 2013-12-21 21:53:19

Meetalek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-21
Posty: 1

Re: Wzór podania

Podanie
1.Mam 13 lat wiem że to nie wiele ale jak na swój wiek jestem bardziej ogarnięty od moich Licealnych znajomych
2.Mam Mikrofon Ts'a3 Skype GG FB i co byście jeszcze chcieli
3.Moja ortografia jest naprawdę dobra i to nie jest chamskie chwalenie się
4.Doświadczenia nie mam znikomego byłem 2 razy adminem i 3 moderatorem i nawet You Tuber'em
5.Na serwerze mogę spędzać 3-4 Godziny w dni wolne a w Dni powszednie 1-2 Do tego dochodzi nauka i sprawy prywatne
6.Mutacje przechodzę dlatego gardło mnie boli tak bardzo
7.Na serwerze gram od 1 Edycji chociaż mnie kilka dni nie było bo musiałem się zając nauką
8.Od Alphy dosłownie
9.Dlaczego macie mnie wygrać ? Może dlatego że mam doświadczenie dobrego Admina/Moderatorem i potrafię pisać czego nie mogę powiedzieć o niektórych osobach oraz potrafię się zachować.
10.Jestem Bezstronną  osobą nikogo nie faworyzuje.
11.Swoją rangę mam zamiar traktować jako pracę czyli : jest to maja praca jako osoby pomagającej innym i jako przywilej by im pomóc.
12.W tym podaniu będę się starał o Administratora
Mój Nick to Meetalek

Offline

 

#8 2013-12-21 21:58:07

 Exlen

Administrator

Skąd: Cannes, P-A-C d'Azur
Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 25

Re: Wzór podania

Jak chcecie pisac podania, to zakladajcie nowy post.
Poniewaz podania ktore napisane sa tutaj, nie beda sprawdzane.


14/88

Offline

 

#9 2013-12-26 15:44:06

mcmGamer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 5

Re: Wzór podania

Siemka

Mam 14 lat.
Dobry mikrofon (nie wiem jaki bo gram na laptopie XD).
Skype: bartek.lato55
Nie mam żadnych kłopotów z ortografią.
Doświadczenie, też całkiem niezłe.
Na serwer mogę poświęcić dwie i pół godziny (Czasem więcej).
Owszem, jestem po mutacji.
Na serwerze gram od 26.12.2013r
W minecraft gram od 3 lat.
To nie o to chodzi, że chce mieć rangę za wszelką cenę i się tym chwalić. Chciałbym dostać tą rangę by wam choć trochę pomóc przy utrzymaniu i rozbudowaniu serwera. Zauważyłem, że nie dużo jest wśród was administracji serwera.
W razie sporu graczy jestem bezstronny.
Swoją rangę chciałbym traktować jako przywilej.
Staram się o rangę MODERATORA, lecz gdyby można to także i ADMINA.



                                                                                                                                            Z poważaniem,
                                                                                                                                            mcmGamer .

Offline

 

#10 2014-01-30 17:33:38

 PixellNinja

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2014-01-30
Posty: 4

Re: Wzór podania

1. Wiek:13
2. Mikrofon, Skype/TS3:Mikrofon-Nie znam nazwy:C ale jest w dobrym stanie:)TS3 mam
3. Znajomość ortografii: No jasne
4. Doświadczenie: byłem Moderatorem na Serverze. noi mam własny
5. Ilość godzin, które możesz poświęcić na server:ok 3h dziennie
6. Jesteś po mutacji? (Nie dotyczy Dziewczyn):Jeszcze nie
7. Od kiedy grasz na serverze? (Najlepiej dokładna data):Nie pamietam dokładnie ale było to 2013r w pażdzierniku
8. Od kiedy grasz w Minecraft?d bety
9. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:Nie jestem jakims nie ogarem:)
10. W razie jakiś sporów jesteś bezstronny/na?:tak
11. Swoją rangę masz zamiar traktować jako obowiązek czy jako przywilej?:obowiązek bo chce  zeby serwer byl jeszcze lepszy
12. O jaką rangę się starasz?:Administrator lub Moderator

Pozdro
PixellNinja

Offline

 

#11 2014-04-27 18:31:59

Mosiek_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 2

Re: Wzór podania

1. 14
2. Dobry Mikrofon Skype : mosiekpl1
3. Dosyc dobrze (jestem z niemiec i niemam niektorych liter )
4. Gram od 4-5 lat w mc mialem kiedys wlasny serwer wienc znam dosyc dobze pluginy
5. Roznie ael w granicach 1-5h dziennie
6. tak w polowie
7. niestety jej nie znam
8. Jak u gory powiedzialem od 4-5 lat
9. Jestem mily do gracz i sprawidliwy mam dosyc dobre doswiadczenie z pluginami bo mialem kiedys swoj serwer
10. Wrazie jakis sporow jestem bezstronny
11. Jako obowiazek zeby serwer sie rozwijal
12. O Moderatora

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redstar.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.shinobiofwar.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.administratywistki.pun.pl